Ota yhteyttä, kysy näytetunteja

Lajin kehittäjä, pääkouluttaja
In-Seon Hwang
Jang Su Basic, Jang Su Sport ja Jang Su Health
Fysioterapeutti (AMK), DI
Puh. 040 550 2445
inseon.hwang@jangsu.fi
Ohjaajien koulutus, näytetunnit
Media

Tiedotus
Maila Immonen
Puh. 040 576 1232
maila.immonen@gmail.com

Aloita Jang Su ottamalla yhteyttä paikkakuntasi ohjaajaan

Paikallisten Jang Su -ohjaajien yhteystiedot:

Helsinki
Jose Eskelinen
Yksityistunteja sopimuksen mukaan
jose.eskelinen86@gmail.com

Joensuu
Eero Mönkkönen
eero.monkkonen@karelia.fi

Kalajoki
Jukka-Pekka Jyrinki
Jang Su Basic, Jang Su Sport
jyrinki@hotmail.com
040 742 2411

Kokkola
Jouni Mustonen
jounimustonen111@gmail.com
Moodokwan Kokkola

Lahti
Hermanni Parikka
hermanni.parikka@gmail.com
Fytera ky

Sami Karjalainen
Jang Su Basic, Jang Su Sport
sj.karjalainen@gmail.com
044 974 7046
Vida Activa

Otto Arike
Jang Su Basic
otto.arike@gmail.com
T:mi Otto Arike
Lahden Han Moo Do

Lohja
Mikko Niemi
Jang Su Basic
mikko@lohjanhanmoodo.net
Lohjan Moo Do

Pornainen
Harri Huusko
harrihuusko@hotmail.com
Hyvinvointipalvelut Harri Huusko

Vantaa
Tero Syrjälä
teroitin@hotmail.com
Han Dojang

Ylämylly
Riitta Pappinen
riitta.pappinen@eneriitta.fi
050 305 8115
Liperin Moo Do

Haluatko Jang Su ohjaajaksi – Ota yhteyttä!

Jangsu terveysliikunta Oy
info@jangsu.fi
Liinatie 4
80140 Joensuu
Y-tunnus 0782069-3