Ota yhteyttä, kysy näytetunteja

Lajin kehittäjä, pääkouluttaja
In-Seon Hwang
Fysioterapeutti (AMK), DI
Puh. 040 550 2445
inseon.hwang@jangsu.fi
Ohjaajien koulutus, näytetunnit
Media
Jang Su Basic, Jang Su Sport ja Jang Su Health

Tiedotus
Maila Immonen
Puh. 040 576 1232
maila.immonen@gmail.com

Aloita Jang Su ottamalla yhteyttä paikkakuntasi ohjaajaan

Paikallisten Jang Su Basic -ohjaajien yhteystiedot:

Espoo/Kirkkonummi
Eeva Raivio
eeva.raivio@gmail.com

Heinävesi
Aune Heikkinen
aune.heikkinen7@luukku.com

Ritva Pesonen
ritva.pesonen26@luukku.com

Helsinki
Jose Eskelinen
jose.eskelinen86@gmail.com

Joensuu
Eero Mönkkönen
eero.monkkonen@karelia.fi

Kalajoki
Jukka-Pekka Jyrinki
jyrinki@hotmail.com

Kokkola
Jouni Mustonen
jounimustonen111@gmail.com
Moodokwan Kokkola

Lahti
Hermanni Parikka
hermanni.parikka@gmail.com
Fytera ky

Sami Karjalainen
sj.karjalainen@gmail.com
Vida Activa

Lohja
Mikko Niemi
mikko@lohjanhanmoodo.net
Lohjan Moo Do

Saila Arnkil
sailaarnkil@gmail.com
Lohjan Moo Do

Pornainen
Harri Huusko
harrihuusko@hotmail.com
Hyvinvointipalvelut Harri Huusko

Vantaa
Tero Syrjälä
teroitin@hotmail.com
Han Dojang

Ylämylly
Riitta Pappinen
riitta@eneriitta.fi
Liperin Moo Do

Haluatko Jang Su ohjaajaksi – Ota yhteyttä!

Jangsu terveysliikunta Oy
Liinatie 4
80140 Joensuu
Y-tunnus 0782069-3